19.02.2024 14:59

Подарункові набори для багатодітних сімей

65d350c32d279__Green-minimalist-professional-Business-Proposal-Presentation.jpg

Минулого тижня працівники Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради за сприяння Кобеляцької Організації Товариства Червоного Хреста України здійснили видачу гуманітарної допомоги у вигляді продуктового набору та засобів гігієни багатодітним сім’ям, які перебувають під соціальним супроводом фахівців Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради. Вищевказану допомогу отримали 8 сімей, в яких виховується 32 дитини.

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради висловлює глибоку вдячність Кобеляцькій Організації Товариства Червоного Хреста України за надану допомогу. Ця підтримка є важливою, оскільки задовольнила нагальні потреби сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах.