06.02.2024 16:26

Відбулася шкільна Гімназіада з шашок та настільного тенісу

65c2419859cec__теніс.JPG

Сьогодні у рамках місцевої Гімназіади пройшли змагання з шашок серед команд ліцеїв Кобеляцької громади. Всього участь у шашковому турнірі взяло шість команд: ОЗ «Кобеляцький ліцей №1», ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара», Дашківський, Орлицький, Шенгурівський  та Озерський ліцеї.

У загальнокомандному заліку I місце посіла команда – Дашківського ліцею (директор В. Миндрул, вчитель В.Теркун), II місце зайняла команда – Орлицького ліцею (директор Л. Камишна, вчитель М. Лянник), III місце отримала команда – Шенгурівського ліцею (директор Т. Коваль, вчитель В. Ярмоленко).

Цього ж дня у рамках місцевої Гімназіади пройшли змагання з настільного тенісу серед команд гімназій. Участь у змаганнях взяло чотири команди: Кобеляцької № 3, Вільховатської Бродщинська та Василівська гімназії.

У загальнокомандному заліку I місце посіла команда – Вільховатської гімназії (директор І. Біленко, вчитель Є. Яценко), II місце зайняла команда – Василівської гімназії (директор О. Вазерцева, вчитель В. Вазерцев), III місце отримала команда – Кобеляцької гімназії №3 (директор Т. Масич, вчитель Ю. Алексенко).

По завершенню змагань призери були нагороджені грамотами відділу освіти Кобеляцької міської ради.

теніс.jpg шашки.jpg