06.02.2024 09:44
Тренінг щодо запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі
![65c1e36797274__425481752_375974525071319_8593458208101702480_n.jpg 65c1e36797274__425481752_375974525071319_8593458208101702480_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/186284/65c1e36797274__425481752_375974525071319_8593458208101702480_n.jpg)
Наприкінці минулого тижня у м. Полтава відбувся тренінг щодо запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі.
Протягом двох днів представники соціального сектору та постачальники послуг громадських організацій розглянули основні поняття та гендерні стереотипи, визначення поняття гендерно зумовленого та домашнього насильства, їхні форми тощо.
У рамках тренінгу учасники здійснили огляд європейського та національного законодавства з питань запобігання та протидії насильству за ознакою статі та домашнього насильства. Розглянули особливості здійснення міжвідомчої взаємодії та забезпечення координації діяльності різних суб’єктів на центральному, регіональному і місцевому рівнях.
Особлива увага приділялася наданням допомоги постраждалим та конфіденційності, як важливій її складові.
Від Кобеляцької громади участь у тренінгу взяли Світлана Царичанська – начальник служби у справах дітей та Альона Білаш – начальник відділу соціального забезпечення виконавчого апарату.
![425370618_375974435071328_4069259605854641216_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/186298/425370618_375974435071328_4069259605854641216_n.jpg)
![425471563_375974478404657_7880871827441454902_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/186299/425471563_375974478404657_7880871827441454902_n.jpg)