01.02.2024 13:42

Срібло здобула команда "Лідер-2013"

65bb83ba19029__2013.JPG

Наприкінці минулого тижня команда «Лідер-2013» Кобеляцької ДЮСШ взяла участь у дитячому турнірі «Новорічний AFK winter cup», який проходив у м. Кременчук.

Участь у змаганнях взяли 4 команди. Від міста Світловодськ були заявлені дві команди, та одна – ФК «Шахтар» м. Добропілля Донецької області. Традиційно змагання проходили за коловою системою. З трьох ігор наші юні футболісти здобули перемогу у двох матчах. Потім команди, які посіли 1-2 місце змагалися у фіналі. Суперником наших футболістів у фіналі стала команда Світловодськ-1, матч закінчився з рахунком 0:3 на користь команди суперника.

У підсумку змагань команда Кобеляцької ДЮСШ «Лідер» (тренер В. Білорибець) посіла II призове місце. Всі гравці команди були нагороджені медалями та солодкими презентами. Кращим гравцем турніру став вихованець Кобеляцької спортивної школи – Максим Литвинов.