01.02.2024 11:14

Команда "Лідер-2011" посіла ІІІ місце у турнірі з футзалу "Промінь мрії CUP"

65bb61df132e6__2011.JPG

Минулого тижня відбувся турнір з футзалу "Промінь мрії CUP" серед команд 2011 року народження, який проходив у м. Горішні Плавні. Участь у змаганнях взяли вісім команд, які традиційно були розподілені на дві групи.

За результатами ігор команда «Лідер» посівши третє місце в групі потрапила до малого фіналу де зустрілася з командою КДЮСШ м. Кременчук. Матч закінчився з рахунком 4:2 на користь команди суперника.

Наступною була гра за 3 місце проти команди «Геологія» смт Нова Галещина, яку наші юнаки виграли з рахунком 5:0. У підсумку – 3 місце у малому фіналі.

По завершенню турніру переможці були нагороджені кубком та медалями. Нагороду за кращого нападника турніру отримав – Олександр Колінько, а кращим гравцем став Станіслав Ященко – вихованці Кобеляцької спортивної школи (тренер С.Калитка).

2011.jpg