31.01.2024 14:24

Погоджено надання матеріальних допомог

65ba3c094606d__Snapseed.jpg

У рамках підготовки до засідання виконавчого комітету міської ради робоча група опрацювала подані від жителів громади заяви на отримання одноразової матеріальної допомоги, а саме тим, хто проходить військову службу за контрактом та на проведення лікування й реабілітацію учасників бойових дій.

Комісією розглянуто 21 пакет документів від військовослужбовців, місцем реєстрації та проживання яких є територія Кобеляцької міської ради. Після ретельного ознайомлення з паперами, члени робочої групи одноголосно підтримали 16  заяв від мобілізованих осіб, та 3 – на проведення лікування й реабілітацію після отриманих поранень, п.п. 5.3., 5.8. «Положення про порядок та умови надання матеріальної допомоги мешканцям Кобеляцької міської територіальної громади».

Щодо двох пакетів документів, виникли сумніви, тож їх відклали на довивчення.

У роботі засідання взяли участь заступниця міського голови Олена Стаднікова, депутати, працівники апарату виконавчого комітету міської ради та представники третього відділу Полтавського РТЦК та СП.