29.01.2024 16:00

Які дослідження зору можуть безкоштовно отримати в офтальмолога ветерани та ветеранки

65b7ae765ee52__photo_5303035445548012704_y.webp

У межах співпраці з Національною службою здоров'я України Мінветеранів роз'яснює, які послуги для перевірки зору можна отримати безкоштовно в офтальмолога.

Щоб перевірити зір, потрібно спочатку звернутися до свого сімейного лікаря. Він виміряє гостроту зору, а також проведе офтальмоскопію – це дослідження допоможе з’ясувати, чи є відшарування сітківки, внутрішньоочні пухлини чи інші патології.

Якщо необхідне додаткове обстеження, ви можете отримати у сімейного лікаря направлення до офтальмолога. Консультацію на безкоштовній основі можна отримати в будь-якому закладі, який має договір із НСЗУ за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах”.

В офтальмолога гарантовані такі безоплатні дослідження:

офтальмометрія (кератометрія);

офтальмоскопія;

рефрактометрія;

діоптриметрія;

периметр поля зору.

За підсумками обстежень офтальмолог створить план лікування або допоможе підібрати окуляри. Важливо! Перевіряти зір варто раз на рік.

Більше інформації: за телефоном 16-77; за посиланням:  (у полі фільтрів оберіть область, групу послуг “Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах”).

photo_5303035445548012704_y.webp