29.01.2024 11:33

Опрацьовано надання матеріальних допомог на лікування

65b770f842d98__1.jpg

У рамках підготовки до чергового засідання виконкому члени медичної комісії розглянули заяви від мешканців громади на отримання одноразової грошової допомоги на лікування.

За січень 2024 року було подано тридцять одну заяву. Члени комісії детально розглянули подані пакети документів та погодили виділення одноразової грошової допомоги на проведення оперативних втручань, лікування особливо тяжких захворювань та на поховання двадцяти восьми жителям громади. Щодо трьох заяв було відмовлено через невідповідність вимогам Положення.

У роботі комісії взяли участь: профільний заступник міського голови Олена Стаднікова, спеціалісти відділу соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, представники закладів охорони здоров’я – Центру первинної медико-санітарної допомоги та міської лікарні, депутатського корпусу.