26.01.2024 10:51

Видача сертифікатів для ВПО від БФ "Світло Надії"

65b3729ae973b__м.Кобеляки,-вул.Шевченка,-1527,-каб.;№-7.jpg

До уваги ВПО!

30 січня (вівторок) за адресою: м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29 (адмінбудівля міськради, там, де знаходиться ЦНАП) буде здійснено видачу сертифікатів (1 на 1 родину, або людину, яка проживає поодиноко) до магазинів «АТБ» та «Єва», для придбання продуктів харчування та побутової хімії й засобів гігієни.

Сертифікати можуть отримати тільки ті особи, члени господарств яких не отримували сертифікати від БО «Світло надії» у листопаді минулого року.

Сертифікати видаватимуться особам, які попередньо були зареєстровані та належать до категорій вразливості, а саме:

- люди похилого віку 60+;

- одинокі батьки;

та ВПО, які належать до категорій вразливості:

- багатодітні родини;

- особи з інвалідністю;

- вагітні жінки,

які були попередньо зареєстровані та не отримали сертифікати у листопаді 2023 року.

Видача сертифікатів відбуватиметься з 10:00 до 12:00 – для ВПО, які мешкають по старостатах. Для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у м. Кобеляки – з 12:00 до 15:00.

Вище переліченим особам при собі мати оригінали документів, що посвідчують особу (паспорт громадянина України або ID-картка), довідки внутрішньо переміщеної особи та документи, що підтверджують приналежність до вказаних категорій.

Звертаємо увагу, що умовою отримання сертифікатів є відвідування групового інформативного мінізаняття з психологом.

Фінансова допомога здійснюється БО «Світло надії» за підтримки Гуманітарного фонду для України, Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine, Acted Ukraine.