26.01.2024 09:08

26 та 27 січня 2024 року відбудуться матчі другого етапу 2 туру Вищої ліги серед жіночих команд

65b35a7f4b2a4__Becoming-a-Critical-Thinker-Sport-Lesson-3---Sport-and-Well-being-Presentation-Part-2.jpg

У поєдинках зійдуться лідери груп першого етапу – команда «Лідер – збірна Полтавщини» та «МСК Дніпро». Обидві команди відмінно зарекомендували себе у поточному сезоні. Вихованки Кобеляцької ДЮСШ тренер - Руслан Сабіров, поступились лише команді «Будстар» у зустрічі 1 туру, що відбулася 20 січня поточного року.

«МСК Дніпро» зазнали двох поразок, проте демонструють незрівнянну гру у цьому сезоні. Чекаємо на запальний матч, який відбудеться сьогодні о 14:00. Також зауважимо що «Лідер» знаходиться на другу місці по забитих м’ячах (82), попереду лише «Ладомир» (97).

Бажаємо нашій жіночій команді вдалої гри. Пряма трансляція жіночої Вищої ліги з футзалу буде демонструватися на офіційному ютуб-каналі Асоціації Футболу Полтавщини за посиланням.