19.01.2024 12:35

Прощання з жителем с. Шенгури Сергієм Іщенком

65aa5184c1a17__Peace-for-Ukraine-Creators-for-Peace-Facebook-Post.png

Ще одна втрата – смерть нашого земляка, офіцера Збройних сил України – Сергія Євгенійовича Іщенка, якого під час війни здолала підступна хвороба.

Церемонія поховання відбудеться завтра, 20 січня 2024 року, з відспівування у Свято-Покровському храмі, яке розпочнеться о 10:00. Далі траурна процесія вирушить до с. Шенгури. Піша хода розпочнеться від будинку батьків о 11:30 та рухатиметься до сільського кладовища.

Довідково: Сергій Іщенко народився 11 серпня 1979 року в с.Шенгури. По закінченню Шенгурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів навчався у Харківському військовому університеті.

З 2001 по 2006 рік проходив військову службу в ЗСУ на посадах офіцерів у військовій частині смт Черкаське.

З 2006 року працював на посаді провідного спеціаліста Кобеляцького РВК.

У 2019 році був призваний до лав ЗСУ. Служив офіцером 58 бригади. Брав участь у захисті Батьківщини в силах ООС.

У 2021 повернувся та працював у військкоматах Полтавської області. З квітня 2023 року служив в оперативному командуванні «Північ». Життя нашого земляка обірвалося у шпиталі 17 січня 2024 року.

У Сергія Євгенійовича залишилась донька, батьки, брат.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе вашої сім’ї та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі.