19.01.2024 11:22

Розширюємо команду робочої групи «Прозорість і підзвітність», – Філіп Пронін

65aa3f539bd0c__prozorist.webp

У Полтавській ОВА розширили склад робочої групи «Прозорість і підзвітність». Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

«Розширюємо команду робочої групи «Прозорість і підзвітність». Долучаємо до неї експертів Полтавської філії ДП «Укрдержбудекспертиза». Нашу взаємодію обговорили під час зустрічі з керівницею державного підприємства Тетяною Вітвицькою», – зауважив Філіп Пронін.

Це дозволить посилити контроль над витратами бюджетних коштів при виконанні будівельних робіт в області. Від експертиз проєктів будівництва до перевірки актів приймання виконаних робіт на відповідність проєктній документації.

«Прозорість і відкритість – незмінний пріоритет роботи на всіх рівнях», – підсумував Філіп Пронін.