17.01.2024 09:24

П’ять сільгосппідприємств Полтавщини скористалися фінансовою підтримкою держави на розвиток тепличного господарства та садівництва

65a780c922181__ogirok.webp

Сільське господарство Полтавщини має неабиякий потенціал для розвитку. Зокрема садівництво та овочівництво.

Вагомим інструментом розвитку садівництва та овочівництва на Полтавщині є державна програма надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу, запроваджених Урядом «єРобота» на розвиток тепличного господарства, садівництва, ягідництва та виноградарства.

У Полтавській області нині обліковується 6,2 тис. га плодово-ягідних насаджень, з них 5,7 тис. га у плодоносному віці. Цього року вдалося зібрати майже 123 тис. тонн плодово-ягідної продукції, з них зерняткових 19,3 тис. тонн.

Підприємства й охочі відкрити власну справу в напрямі садівництва та овочівництва можуть долучитися до проєкту «єРобота». Отримати гранти для розвитку тепличного господарства, а також садівництва, ягідництва та виноградарства.