16.01.2024 14:46

До уваги ВПО, які мешкають у м. Кобеляки!

65a67ac4be591__м.Кобеляки,-вул.Шевченка,-1527,-каб.;№-7.png

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради здійснює попередню реєстрацію ВПО на отримання продуктового та промислового сертифікатів (один на родину) таких категорій: пенсіонери 60+ та матері/батьки одинаки.

Реєстрація триватиме з 17 по 19 січня 2024 року з 10:00 до 16:00 у приміщенні міської ради за адресою: м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27, каб. № 7.

При собі мати довідку ВПО та документ, що підтверджує приналежність до вказаних категорій (реєстрації підлягають усі члени родини).

ВПО вищевказаних категорій осіб, які мешкають у селах, реєструються у старостатах.

P.S.

- ВПО вікової категорії 60+ та які мають І, ІІ, ІІІ групи інвалідності й отримували сертифікати у листопаді минулого року, реєстрації не підпадають;

- ВПО які були попередньо зареєстровані, але не забрали сертифікати, зможуть їх отримати у день видачі.