15.01.2024 15:44

До уваги споживачів КП "Водоканал Плюс"

65a536cfbff2b__Voda-tarif_24-kanal.jpg

Кабінет Міністрів України Постановою №1405 від 29.12.2023 року вніс зміни до Постанови №206 від 05.03.2022 року «Про деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану» та виключив пункт, щодо заборони відключення побутових споживачів-боржників за спожиті комунальні послуги, в тому числі за ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ (крім територіальних громад, що розташовані на територіях, на яких ведуться бойові дії).

Відтак, постачальник має право на припинення централізованого водопостачання побутовим споживачам при наявності заборгованості.

З метою запобігання припинення централізованого водопостачання, рекомендуємо звернутися до ККП «Водоканал Плюс» (м.Кобеляки, вул.Покровська, 43А, 0990027682) для звірки за спожиті та сплачені послуги, а у разі виявлення заборгованості – сплатити її у найкоротший термін.

Якщо немає можливості сплатити заборгованість за спожиті послуги у повному обсязі, пропонуємо звернутися із заявою та пакетом документів для укладання договору про реструктуризацію заборгованості.

З повагою,
ККП «ВОДОКАНАЛ ПЛЮС»