Полтавська область, Полтавський район

15.01.2024 15:32

Команда "Лідер-2010" бронзовий призер турніру з футзалу "Промінь мрії CUP"

65a5343016f7b__image_6487327-(14).JPG

З 10 по 12 січня 2024 року в м. Горішні Плавні відбувся турнір з футзалу "Промінь мрії CUP" серед команд 2010 року народження. Участь у змаганнях взяли десять команд, які традиційно були розподілені на дві групи. До групи «Б» увійшли команди: «Лідер» м. Кобеляки (тренер Віктор Білорибець), «Гірник-Спорт 2» м. Горішні Плавні, КДЮСШ - дівчата с. Кам’яні Потоки, «Ягуар» м. Кременчук, ФК «Тростянець» м. Тростянець.

За результатами ігор наші футболісти виграли три матчі із чотирьох і, посівши перше місце у своїй групі, вийшли до півфіналу, де змагалися з командою ДЮСШ «Шахтар» м. Першотравенськ. Гра закінчилася з рахунком 3:3. Серію пенальті наші юнаки програли 3:2.

У боротьбі за 3 місце команда «Лідер» зіткнулася з командою «Ягуар» м. Кременчук та здобула перемогу 5:2, ставши у підсумку бронзовими призерами турніру.

По завершенню турніру переможці були нагороджені кубком та медалями. Нагороду за кращого воротаря турніру отримав Євген Гуєвський, а кращим гравцем став Ярослав Малека – вихованці Кобеляцької спортивної школи