22.10.2021 08:26

Нові правила безпечного проїзду з 21 жовтня

61724b78ccbdb__maxresdefault.jpg

За інформацією управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської обласної державної адміністрації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 N 1066 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236» починаючи з 21 жовтня 2021 року у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки заборонясться здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах, авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному сполученні без наявності у всіх пасажирів, крім осіб до 18 років, негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції a6o експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки; a6o документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; a6o документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; a6o міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) a6o однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції a6o одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).
Перевізник несе відповідальність за наявність у всіх пасажирів, крім осіб до 18 років, вищезазначених документів.