15.01.2024 09:38

Команда "Лідер-2015" посіла ІІ місце у турнірі «Новорічний AFK winter cup»

65a4e21b256b9__image_6487327-(12).JPG

Наприкінці минулого тижня команд «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (2015-2016 років народження) взяла участь у дитячому турнірі «Новорічний AFK winter cup», який проходив у м. Кременчук.

Участь у змаганнях взяли шість команд. Від міст Горішні Плавні й Кременчук були заявлені по дві команди, та одна – з Градизької громади. Традиційно змагання проходили за коловою системою. З п’яти ігор наші юні футболісти здобули перемогу у чотирьох матчах.

У підсумку змагань команда Кобеляцької ДЮСШ «Лідер» посіла II призове місце. Всі гравці команди були нагороджені медалями та солодкими презентами – медом. Кращим гравцем турніру став вихованець Кобеляцької спортивної школи – Нікіта Калитка.

Вітаємо юних футболістів та їх тренера – Сергія Калитку з високим досягненням та прекрасною грою у турнірі.