21.10.2021 08:47 303
Вакцинація від СOVID-19
Адміністрація КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» повідомляє, що 20.10.2021р. проведено 95 вакцинацій від COVID-19. Станом на 21.10.21р. загальна кількість щеплених осіб 6081. Отримали дві дози 5090 осіб.
Станом на 21.10.2021 року в територіальній громаді Кобеляцької міської ради, за весь період моніторингу захворюваності – 976 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19.
20.10.21р. по КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» зареєстровано 11 випадків захворюваності на COVID-19.
Поділитись
Дізнайтеся також
27/06/2026
«Код незламності»: у Кобеляцькій громаді відбувся святковий концерт до Дня Конституції України
27/06/2026
Вітання з Днем міста Кобеляки
27/06/2026
Хвилина мовчання
Усі новини