Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

08.01.2024 16:04

Турнір з настільного тенісу «Зимові зустрічі 2024»

5 січня в м. Кобеляки відбувся турнір з настільного тенісу серед початківців «Зимові зустрічі 2024».

У змаганнях взяло участь 14 учасників з Біликів, Бутенок, Шенгурів та міста Кобеляки.

Переможцями серед юнаків стали: Євген Прокопенко, який зайняв 1 місце та Артем Хиль – друге місце. Обидва гравці з селища Білики. Третє місце посів Данило Срібний з с. Шенгури.

Серед дівчат місця розподілилось таким чином: переможницею турніру стала – жителька Біликів – Ангеліна Вовченко, друге місце за Катериною Биковою з с. Бутенки, а третє – зайняла кобелячанка Станіслава Триполець.

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами й пам’ятними призами федерації настільного тенісу Кобеляцької міської ради.