08.01.2024 15:29

Результати чемпіонату та першості Кобеляцької міської ради з мініфутболу

659bf8b1cb346__bez-ymeny-1-9.webp

Цими вихідними, 6 та 7 січня, відбулися матчі заключного туру чемпіонату та першості Кобеляцької міської ради з мініфутболу.

Слід зазначити, що в цьому сезоні до останнього точилася боротьба за призові місця як в чемпіонаті, так і в першості. Пропонуємо вашій увазі ознайомитися з результатами заключного туру І-ї та ІІ-ї ліги:

«Дніпро» - «АФК - Стріла» 3:2,

«Шенгури» - «Спарта» 1:4,

«Дніпро» - «Оріль» +:-,

«Озера» - «Спартак» 4:0,

«Лідер» - «Колос» 2:8,

«Дніпро» - «Орлик» 3:3,

«Прапор» - «Урожай» +:-,

«Водник» - «АФК - Стріла» 2:2,

«Оріль» - «Друзі» 5:6,

«Гелаксі» - «Граніт» 2:1.

За рішенням оргкомітету, та у результаті опитувань представників команд було визначено кращих гравців. Тож, у відкритому чемпіонаті та першості з мініфутболу звання «кращий воротар» отримав Денис Борисов («Вільховатка») та Олександр Комісарчик («Прапор»).

Звання «кращий захисник» дісталося гравцю Владиславу Кокудак з «АФК - Стріла» та Андрію Поцілуйку з команди «Гелаксі», а звання «кращий нападник» отримали Олександр Окара з команди «Озера» та гравець з команди «Іванівка» - Дмитро Фуга.

Інф.-м.футбол-та-н.теніс-08.01.2024_111_page-0001.jpg