08.01.2024 14:25

Інформує Головне управління ДСНС України у Полтавській області

659bea407f708__morozi_4121235-1.jpg

Обмежте пересування, особливо транспортними засобами, створіть удома необхідний запас продуктів, виконайте герметизацію житлових приміщень, що допоможе зберегти тепло і зменшить витрати палива.

Особливу небезпеку снігові 🌬замети створюють для людей, які перебувають у дорозі, адже заметені снігом дороги та втрата видимості можуть спричинити повну дезорієнтацію на місцевості.

Що робити після лиха❓

1️⃣ Якщо в умовах сильних заметів ви виявилися блокованими у приміщенні, обережно, без паніки з'ясуйте, чи немає можливості вибратися з-під заметів самостійно, використовуючи наявний інструмент і підручні засоби;

2️⃣ Повідомите до Служби порятунку «101» про характер заметів;

3️⃣ Якщо самостійно розібрати сніжний замет не вдається, спробуйте встановити зв'язок з рятувальними підрозділами;

4️⃣ Увімкніть радіо чи телевізор і виконуйте вказівки місцевої влади;

5️⃣ Зберігайте тепло й ощадливо використовуйте продовольчі запаси.

Разом ми сильні!