05.01.2024 16:14

Новорічний подарунок для дітей з багатодітної родини

65980ebe15c30__IMG_9530.JPG

Наприкінці минулого 2023 року до міської влади звернулася родина, яка має статус багатодітної родини та належить до внутрішньо переміщених осіб, з проханням придбати ноутбук для навчання дітей онлайн.

На початку війни пані Анастасія разом з шістьма дітьми переїхала в с.Світлогірське з Краматорського району Донецької області. Старший син – учень професійного ліцею. Підлітки навчаються дистанційно у школі, а найменші відвідують садочок. Усі діти отримують та виконують завдання онлайн. Окрім того, додатково вивчають англійську мову. За часту, навчання та виконання домашньої роботи збігається, і через це у дітей виникають складнощі.

Тож керівництво міської влади взяло на себе ініціативу в забезпечені освітніх потреб дітей та надали два ноутбуки.

Гаджети стануть інструментом для навчання, надаючи дітям доступ до великої кількості інформації та освітніх ресурсів. Це також буде сприяти розвитку цифрових навичок, які є важливим елементом сучасної освіти.

Такі ініціативи сприяють не тільки освітньому процесу, але й покращують соціальні умови для сімей, які потрапили у фінансові труднощі. Відтепер діти матимуть можливість розвиватися та навчатися попри економічні труднощі.

Нехай цей подарунок стане для родини приємним новорічним сюрпризом і покращить їхні можливості.

зображення_viber_2024-01-05_16-04-53-264.jpg зображення_viber_2024-01-05_16-05-34-871.jpg