05.01.2024 10:47

До уваги жителів громади!

6597c22d2e4dd__punkt_nezlamnosti.jpg

Наразі у громаді діє три постійні пункти незламності. У випадку тривалої відсутності електропостачання у них можна зарядити гаджети, скористатись інтернет-зв’язком та зігрітися.

Назва пункту незламності

Місткість

Забезпечення

Комунальне підприємство «Водоканал Плюс» Кобеляцької міської ради

місто Кобеляки,

вул. Покрівська, 43а

50

Обігрів, генератор, зарядка для телефонів, вода, Інтернет, моб. зв’язок, аптечка

Світлогірський ліцей імені Антона Петровича Біленька Кобеляцької міської ради

село Світлогірське, вул. Молодіжна, 40

50

7 державна пожежно-рятувальна частина

місто Кобеляки, вул. Полтавська, 2

20

Пункт незламності – це спеціальний об’єкт, який функціонує у випадку настання критичних (надзвичайних) ситуацій, зокрема тривалої відсутності електропостачання (блекаут не менше 24 годин), відсутності мобільного зв’язку, опалення, водопостачання та забезпечений автономним електро-, теплопостачанням, зв’язком та освітленням, запасом води, харчовими продуктами тощо.