02.01.2024 09:10

Розпочалася перевірка НАЗК поданих декларацій

6593b6e562264__deklaruvannya.webp

Нагадаємо, що відновлена 12 жовтня 2023 року кампанія декларування триває, тому для суб’єктів декларування залишається час для виконання вимог фінансового контролю передбаченого Законом України «Про запобігання корупції» в частині подання декларацій за 2021, 2022 роки до 31 січня 2024 року.

Також, слід зазначити, що відтепер всі подані декларації будуть охоплені увагою НАЗК за рахунок нового інструменту автоматизованої перевірки. За результатами оцінки ризиків декларації буде обрано спосіб її перевірки – автоматизовано чи уповноваженою особою НАЗК.

Автоматично планується перевірити до 30% усіх поданих до Реєстру декларацій. Усі інші з високим рейтингом ризику будуть перевірятися уповноваженими особами НАЗК. Тож слідкуйте за електронною поштою, яка вказана для подання декларацій про результати перевірки поданих декларацій.