Кобеляцька міська рада
Кобеляцький район, Полтавська область

Новини

Розпорядження міського голови

Дата створення: 08:50 26.03.2019

Розпорядження міського голови № 40 від 25.03.2019 року "Про скликання тридцять сьомої сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання"

Квіти для парку "Центральний"

Дата створення: 17:00 25.03.2019

Працівники Кобеляцької міської ради продовжують висаджування квітів в парку "Центральний". Квіти для посадки люб'язно надала Неля Кузьмівна Алферова, член міської територіальної ради ветеранів. Дякуємо за чудові іриси, тюльпани і ромашки, які тепер радуватимуть своїм цвітінням всіх жителів міста.

Привітання з днем народження

Дата створення: 08:01 23.03.2019

Міська рада щиро і сердечно вітає  з днем народження члена виконкому міської ради- Білорибця Віктора Анатолійовича, який він святкує сьогодні, 23 березня.

Прибирання парку "Перемоги"

Дата створення: 09:16 21.03.2019

15 березня працівники Кобеляцької міської ради в рамках двохмісячника озеленення, прибирання та благоустрою долучилися до загальноміського прибирання. Спільними зусиллями почали упорядковувати парк "Перемоги". Хочеться подякувати всім, кому не байдуже порядок і чистота в нашому місті.

Привітання з днем народження

Дата створення: 08:55 18.03.2019

Сьогодні, 18 березня, святкує день народження член виконкому Кобеляцької міської ради, директор ККП «Водоканал Плюс»- Юрко Володимир Володимирович.

Привітання працівників ККП «Водоканал Плюс»

Дата створення: 18:09 15.03.2019

Напередодні професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, привітати працівників ККП «Водоканал Плюс» прийшла секретар міської ради Ю.О.Телятник. Від імені міської ради, депутатського корпусу та членів виконавчого комітету вручила Почесні грамоти та грамоти Кобеляцької міської ради. Почесними грамотами були нагороджені: головний бухгалтер Партика Анна Сергіївна, машиніст ЕО Рябека Сергій Васильович, водій АТЗ Явтушенко Іван Васильович, двірник Варич Ауріка Анфіловна. Грамотами Кобеляцької міської ради нагородили: механіка Клименка Василя Івановича, контролера водопровідного господарства Янча Сергія Володимировича, слюсаря аварійно-відновлюваних робіт Жукова Владислава Андрійовича, слюсаря аварійно-відновлюваних робіт Рябуху Артема Юрійовича, майстра Гречаного Володимира Анатолійовича, водія АТЗ Науменко Павла Васильовича, машиніста бульдозера Рудь Олександра Дмитровича, вантажника Ящука Руслана Володимировича, двірника Фещенко Тетяну Анатоліївну, двірника Данко Надію Павлівну, двірника Покидько Павла Миколайовича, робітника з благоустрою Рибалка Володимира Миколайовича.

День українського добровольця

Дата створення: 16:13 15.03.2019

Щорічно 14 березня відзначається День українського добровольця. Хоч це свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячене, споконвіку супроводжує український народ. Це така національна риса – бути небайдужим до свого сьогодення, до свого майбутнього, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх батьків. Для людей, яких по справжньому це не торкнулося, можливо, День добровольця – це свято. А для тих, які брали безпосередню участь, це день суму, скорботи за втраченими побратимами, це безрадісне свято. Тому міська рада не могла залишитися осторонь і не вшанувати пам’ять загиблих, тих, хто віддав своє життя задля того, аби ми жили в мирній країні.