Кобеляцька міська рада
Кобеляцький район, Полтавська область

НОВИНИ

Привітання з днем народження

Дата створення: 08:48 18.09.2019

Сьогодні, 18 вересня, святкує день народження депутат Кобеляцької  міської ради- Галушко Сергій Станіславович. Шановний Сергіє Станіславовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, підтримки від  колег по роботі, рідних і близьких, нових досягнень і звершень.

День відкритих дверей у Кобеляцькому інклюзивно-ресурсному центрі

Дата створення: 09:34 13.09.2019

Хто найбільш беззахисний та уразливий в будь-якому суспільстві та в будь-які часи? Діти. І особливо – діти з обмеженими можливостями та особливими потребами. Їм так потрібні: наш ЗАХИСТ, наше МИЛОСЕРДЯ, наша УВАГА, наша ДОБРОТА. Але більш за все цим малюкам потрібна радість, якої вони позбавлені з самого дитинства. 12 вересня в приміщенні комунальної установи «Кобеляцький інклюзивно-ресурсний центр» було багатолюдно. Цього дня учні, батьки та велика кількість запрошених гостей прибули на свято – День відкритих дверей. Працівниками була організована чудова подорож потягом під назвою «ІРЦ» різними зупинками: казковою, спортивною, логопедичною та психологічно. Педагоги, разом з своїми особливими дітками презентували свою роботу, яка була проведена за один рік існування інклюзивно-ресурсного центру. Всі дітки без винятку були дуже активними, хоч декому і заважали їхні особливі потреби. Але дружне спілкування, весела атмосфера, доброзичливість і щирість, які панували на святі, зробили свою справу. Ну, яке ж це свято без подарунків? Протягом всього заходу дітям роздавали невеличкі подарунки. Гості, які завітали на свято прийшли не з пустими руками. Від імені міського голови, депутатського корпусу, виконавчого комітету секретар міської ради Юлія Телятник привітала всіх присутніх із святом і вручила кожній дитині подарунки – набір для творчості. Представники дитячого журналу «Сашка», на запрошення міської ради, теж завітали з не пустими руками – вони подарували журнали «Сашка» і солодкі подарунки. Але найголовніше: даний захід викликав на обличчях дітей веселу посмішку! Велику роботу до проведення заходу виконали і представники громадської організації «Наші особливі діти», яка розпочала свою діяльність наприкінці серпня. ЇЇ голова Ірина Пролом, мами Олена Тарасова, Тетяна Протас, Лариса Довгань та інші приготували смачні торти, прикрасили святкову залу, кожній дитині подарували кульки. Ми віримо, що цей день закладе добрі традиції проведення подібних і ще кращих заходів. Адже, що дійсно дарує нам радість в житті? Сонячна усмішка, дружня увага, живе спілкування, щира турбота. Але справжнє свято починається там, де є ДОБРОТА, що здатна творити чудеса. Милосердя не буває надмірним!

Інформація Кобеляцького бюро правової допомоги

Дата створення: 09:54 12.09.2019

Чи можуть вас виселити з власного житла?    Право на житло є одне з невід’ємних прав людини, яке захищається Конституцією та законами України. Проте, існують випадки коли особа може бути виселена. Детальніше про них у статті.

Інформація Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ

Дата створення: 09:51 12.09.2019

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ШУКАЧА РОБОТИ - ЦЕ ЗРУЧНО ТА ЕФЕКТИВНО

сорок третій випуск інформаційного бюлетеня Кобеляцької міської ради

Дата створення: 09:03 12.09.2019

Вийшов новий сорок третій випуск інформаційного бюлетеня Кобеляцької міської ради "Наше місто". У бюлетені змістовно розглядаються головні питання, що стосуються нашого міста, висвітлюються місцеві події. Ознайомитися із цим та іншими випусками можна на офіційному сайті Кобеляцької міської ради: https://kobelyaky-miskrada.gov.ua/ Також бюлетень розміщений на інформаційних дошках поряд двох частин парку "Центральний". Примірник бюлетеня можна безкоштовно отримати в приміщенні Кобеляцької міської ради.

6 вересня 2019 року відбулася позачергова сорок перша сесія Кобеляцької міської ради сьомого скликання

Дата створення: 16:22 11.09.2019

06 вересня відбулася позачергова сорок друга сесія Кобеляцької міської ради сьомого скликання. На сесії були присутні шістнадцять депутатів із двадцяти шести. Питання винесені на розгляд сесії були настільки вдосконало обговорені і вивчені на комісії, що пленарне засідання пройшло в спокійній обстановці і тривало лише  30 хвилин. Ті депутати, які систематично  відвідують засідання постійних комісій, не мають запитань на сесії і, йдучи на пленарне засідання,  вже мають власну думку і знають, яке рішення будуть приймати.

Привітання з днем народження

Дата створення: 08:04 08.09.2019

Кобеляцька міська рада щиро і сердечно вітає з днем народження депутата міської ради - Войта Олександра Вікторовича.

Інформація Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ

Дата створення: 11:10 06.09.2019

Розпочинати зміни потрібно з себе

Інформація Кобеляцького бюро правової допомоги

Дата створення: 09:17 05.09.2019

Як оформити договір дарування.