Вітаємо з днем волонтера

5 грудня Україна і більшість країн світу відзначають Міжнародний День волонтера. В цей день вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства, слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення. Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Сердечно вдячний Вам за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ. Вітаю всіх членів волонтерських рухів та організацій, волонтерів з вашим святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаю Вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі, наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

09:22 05.12.2017

Вітаємо з днем працівників статистики

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни. Саме ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, даєте можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку усіх галузей життя. Прийміть найкращі побажання здоров'я, успіхів, благополуччя, довголіття, щастя, добра і всього найкращого.

09:19 05.12.2017

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ

Шановні працівники прокуратури! Сьогодні професійне свято відваги, чесності і справедливості. Від щирого серця вітаю вас зі святом і бажаю, щоб в роботі вам не чинили перешкод, щоб ви не відали проблем і розчарувань, вміли справлятися з труднощами і ніколи не засмучувалися через дрібниці. Нехай всі ваші бажання легко виконуються, і жодні проблеми ніколи не завадять робити свою справу! Нехай усі Ваші старання будуть щедро винагороджені повагою, шаною і гідною платою. Здоров'я вам міцного, настрою гарного, справжнього кохання і міцної дружби! Нехай кожен ваш день супроводжується приємними подіями і все життя буде наповнене світлом. Зі святом, з днем прокуратури!

13:06 01.12.2017

25 листопада - День пам’яті жертв голодоморів

В останню суботу листопада Україна вшановує жертв голодоморів, що сталися в радянські часи - у 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках. Традиційно громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.

14:42 24.11.2017

Вшанування пам'яті загиблих учасників АТО

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи в Україні.  Цього дня ми пригадуємо той історичний момент, коли українці вийшли на Майдан Незалежності, щоб довести всім, що вони гідні кращого життя. На жаль, це лише був початок, і зараз наші чоловіки доводять це на сході нашої держави. Багато хто з них, так і не повернувся додому живим.  21 листопада 2017 року працівники Кобеляцької міської ради поклали квіти до пам’ятника  загиблим учасникам антитерористичної операції та схилили голови перед загиблими земляками. Вшанували пам'ять   хвилиною  мовчання.

10:43 21.11.2017

День Гідності і Свободи

Президент України Петро Порошенко підписав указ про щорічне відзначення 21 листопада Дня гідності і свободи. Це свято демократії, торжество всіх ідеалів патріотизму та почуття національної гідності. Для кожного громадянина настав час усвідомити себе повноцінним господарем цієї держави – вимогливим до влади, не пасивним у своїх очікуваннях, а діяльним для власного добробуту, наведенні елементарного порядку у своєму середовищі і плеканні доброго ставлення до кожної людини.

10:27 21.11.2017

Урок екології

Вчора у стінах Кобеляцької  ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Олеся Гончара відбувся відкритий урок, який був присвячений  проблемі утилізації побутових відходів. Учні демонстрували, підготовлену ними презентацію, вчились, як правильно чинити  із зіпсованими та старими речами та провели «Мозковий штурм». Серед інших гостей на захід був запрошений міський голова Копелець О.О., якому учні підготували  ряд запитань. Діти поцікавилися шляхами покращення ситуації зі сміттям у нашому місті. Міський очільник погодився, що існують певні проблеми, які потрібно вирішувати. Звісно, міська влада робить все, що в її силах для забезпечення чистоти і порядку в місті, а інколи навіть і більше. При цьому Олександр Олександрович наголосив, що, в першу чергу, порядок залежить тільки від нас самих, нашої самосвідомості й культури. Не даремно в народі говорять: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять» Будемо сподіватись, що даний захід позитивно вплинув на молоде покоління і при наступній нагоді, коли їм доведеться викидати сміття, вони знатимуть, як їм правильно діяти.

08:02 21.11.2017

Чергова зустріч

Вчора відбулася чергова зустріч членів міської територіальної організації ветеранів міста Кобеляки з лікарем-травматологом Біликом Геннадієм Михайловичем, начальником абонементної групи ПАТ "Полтаваобленерго" Стражко Ларисою Григорівною та  майстром по ремонту та експлуатації газових приборів Албегієвим Назаром.  Лікар-травматолог розповів присутнім про найбільш типові травми у людей похилого віку. однією із поширених є перелом шийки бедра.  Також він звернув увагу присутніх  бути пильними і недовіряти людям, які пропонують "чудодійні" засоби лікування. Начальник абоненської групи Стражко Лариса Григорівна наголосила на своєчасному поданні показників лічильників до  10 числа кожного місяця.

11:58 17.11.2017

Озеленення міста

Цього року  міська рада продовжує займатися озелененням території міста шляхом посадки дерев. Під час проведення весняної акції в рамках двомісячника чистоти й порядку міською владою було прийнято рішення, що посадки саджанців дерев будуть проводитись двічі на рік: весною та восени.

14:38 16.11.2017