Кобеляцький район, Полтавська область

Повідомлення про громадські слухання

Дата створення: 15:09 02.08.2018

Дата створення: 14:09 27.07.2018

29 липня святкує свій день народження депутат Кобеляцької міської ради – Фесюра Віктор Олександрович. Шановний Вікторе Олександровичу! Міська рада щиро і сердечно вітає Вас зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, постійного благополуччя, хорошого настрою. Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя, а поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, а впевненість та бадьорість ніколи Вас не покидають.

Дата створення: 07:50 25.07.2018

Cьогодні, 25 липня святкує свій День народження депутат Кобеляцької міської ради – Бородіна Наталія Володимирівна. Шановна Наталіє Володимирівно! Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!

Дата створення: 08:02 16.07.2018

Шановні бухгалтери! Прийміть мої найщиріші вітання до Дня бухгалтера. Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко уявити роботу будь-якої організації. Ця професія єднає людей, діяльність яких є запорукою успіху великих і малих підприємств. Вашою працею створюються умови для економічного добробуту, від вас залежить вчасна сплата податків, а відтак – наповнення бюджету. У день професійного свята ми дякуємо всім бухгалтерам за скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил, наснаги, професійного зростання а також великого успіху, який супроводжуватиме вас у всіх справах та починаннях.

Дата створення: 08:47 13.07.2018

Cьогодні, 13 липня святкує свій День народження депутат Кобеляцької міської ради - Шкарбан Вікторія Іванівна. Шановна Вікторіє Іванівно! Щиро вітаємо Вас зі святом і бажаємо міцного здоров’я та усіляких достатків. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, щастя і благополуччя, а джерело людської вдячності ніколи не вичерпується.

Дата створення: 16:05 06.07.2018

7 липня святкує свій день народження член виконавчого комітету Кобеляцької міської ради - Харченко Іван Дмитрович. Шановний Іване Дмитровичу! Щиро вітаємо Вас зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, достатку  у Вашій оселі, оптимізму та успіхів у всьому. Нехай завжди Вам буде добре і сонячно від людської вдячності.

4 ЛИПНЯ - ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата створення: 13:45 04.07.2018

Згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року "Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693", тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня. В цей день всі працівники цієї сфери святкують і отримують вітання. З нагоди професійного свята секретар міської ради Юлія Телятник та керуючий справами (секретар) виконкому міської ради Зоя Масич прийшли привітати працівників поліції сьогодні у зал засідань Кобеляцької районної держадміністрації, де  відбувалися урочисті заходи. Почесною грамотою Кобеляцької міської ради був нагороджений начальник поліції Володимир Федан. Також грамоти Кобеляцької міської ради отримали: підполковник поліції Сергій Вільховий, капітан поліції Анастасія Вітрук, старший лейтенант поліції Олександр Логвиненко, капітан поліції Валерій Чепіжний, старший лейтенант поліції Артур Матюх. Бажаємо всім працівникам поліції родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя, а також нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ - 95 РОКІВ!

Дата створення: 09:55 02.07.2018

У неділю, 1 липня святкував свій ювілей - 95 років член виконавчого комітету, голова міської територіальної організації ветеранів - Живулько Олександр Данилович. Сьогодні у залі засідань увесь апарат міської ради на чолі з міським головою Олександром Копельцем зібрався задля того, аби привітати ювіляра з днем народження та побажати Олександру Даниловичу міцного здоров’я, щоб настрій був тільки сонячним, життєвий шлях був легким та світлим, а всі труднощі оминали стороною. Окрім привітань, міський голова вручив іменнику Почесну грамоту Кобеляцької міської ради та медаль «ЗА РОЗБУДОВУ УКРАЇНИ», а секретар міської ради Юлія Телятник вручила квіти.