Кобеляцький район, Полтавська область

Відбулася зустріч

Дата створення: 14:22 02.11.2017

2 листопада відбулася чергова зустріч членів міської територіальної організації ветеранів з представниками організацій, підприємств та  установ міста. На сьогоднішній зустрічі були присутні лікар-нарколог Няйко Ольга Григорівна та майстер Кобеляцького РГП ПАТ "Полтавагаз" Слісаренко Тетяна Григорівна.

Результати Голосування

Дата створення: 14:30 01.11.2017

1 листопада на сайті Полтавської обласної ради з’явився перелік проектів-переможців «Бюджет участі Полтавської області» 2017 року за рейтингом. Проект  № 88 «Створення вуличного тренажерного майданчика для зміцнення здоров’я та підвищення фізичних якостей організму молоді міста Кобеляки» зайняв 10 місце з остаточним балом 11351,69551. Підтримали цей проект 2158 жителів Полтавської області.

Дата створення: 11:20 30.10.2017

Сьогодні, 30 жовтня святкує свій День народження керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Масич Зоя Миколаївна. Бажаємо Вам бути щасливою, радіти життю, дивуватися, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів і, головне, любити і бути коханою. Залишайтеся завжди такою ж молодою, світлою, доброю, веселою і усміхненою!

Прибирання територій міста

Дата створення: 11:14 30.10.2017

Згідно з рішенням виконавчого комітету Кобеляцької міської ради від 17.10.2017 року № 716, продовжується прибирання прилеглих територій закріплених за  організаціями, підприємствами та установами міста.  Так, 27 жовтня працівники міської ради очистили половину території парку  «Центральний» від  опалого листя та звільнили клумби від сухих квітів. Також перед Дошкою пошани «Наше майбутнє» були посаджені  саджанці  квітів.

Ювілей народного аматорського хору "Ветеран"

Дата створення: 10:03 30.10.2017

28 жовтня народний аматорський хор «Ветеран» відзначив свій 35-річний ювілей з дня заснування. Тож цього дня в приміщенні  Кобеляцького РЦДК зібралися жителі міста, щоб привітати аматорів та побажати здоров’я, творчого натхнення. Від міської ради учасників хору привітала секретар міської ради Телятник Ю.О.  та вручила солодкі подарунки. Під час святкового концерту звучали пісні повоєнних років, обробки українських народних пісень, сучасні пісні. Виступ колективу народного аматорського хору «Ветеран» захоплював своєю щирістю, відвертістю, невимушеністю і безпосередністю у виконанні.

Дата створення: 07:19 30.10.2017

28 жовтня святкував свій День народження депутат Кобеляцької міської ради Слав'янський Олег Володимирович. Бажаємо Вам, щоб з кожним сходом сонця ще одна задумана Вами мрія збувалася. І нехай нескінченним буде запас бажань, але кожне з них заповітним.

До відома жителів міста!

Дата створення: 16:21 25.10.2017

З 24 жовтня в місті Кобеляки вуличне освітлення включають з 18 години 30 хвилин до 12 години ночі. В зв’язку з тим, що 29 жовтня 2017 року о 4 (четвертій) годині ранку за київським часом відбудеться  перехід на зимовий час з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад, буде зроблене коригування часу включення вуличного освітлення на території міста. Про що жителів буде проінформовано, як на сайті міської ради, так і в інформаційному бюлетені «Наше місто».

Дата створення: 08:23 18.10.2017

Кобеляцька міська рада щиро і сердечно вітає з днем народження депутата міської ради- Мельника Андрія Івановича.

Дата створення: 18:20 13.10.2017

14 жовтня святкує свій День народження депутат міської ради- Кучеренко Анатолій Іванович.