Кобеляцький район, Полтавська область

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 15:45 12.01.2018

13 січня святкує день народження депутат Кобеляцької міської ради – Мирошнеченко Василь Іванович. Шановний, Василь Іванович, міська рада щиро і сердечно вітає Вас зі святом. Нехай завжди Вам сонячно всміхається доля, а кожен день буде радісним, наповненим теплом і достатком. Нехай і надалі Ваша щоденна праця дає щедрі ужинки, а Ваш досвід стане запорукою здійснення всіх задумів і найзаповітніших мрій.

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата створення: 12:10 29.12.2017

Шановні кобелячани та гості міста! Щиро вітаю Вас і Ваші родини зі світлими зимовими святами: Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці найулюбленіші свята наповнять кожну оселю світлом радості, щирими посмішками, зігріють ваші душі теплом любові, подарують наснагу на добрі справи і мудрість у житті. Хай Новий рік увійде у Ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє Ваші родини злагодою, подарує багато нових успіхів та справжню удачу у всіх починаннях, а Різдво Христове наповнить Ваші серця вірою, надією та коханням. Нехай Ваша життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя, а щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю.

НОВОРІЧНІ ВІТАННЯ ВІД НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО ХОРУ "ВЕТЕРАН"

Дата створення: 11:49 29.12.2017

Сьогодні до міської ради завітав народний аматорський хор «Ветеран», щоб привітати міського голову та весь апарат міської ради з наступаючими новорічними святами. Учасники співочого колективу подякували міськраді за їхню роботу щодо покращення благоустрою нашого міста та побажали, щоб все задумане збувалося у наступному році. Доповнили свої вітання новорічними та жартівливими піснями. Міський голова Копелець О.О. подякував хору «Ветеран» за вітання й в свою чергу також привітав їх з новорічними святами. Окрім цього, працівники міської ради вручили гостям солодкі подарунки.

До уваги депутатів Кобеляцької міської ради

Дата створення: 13:25 28.12.2017

Шановні депутати! З 01 січня розпочинається процес подання електронних декларацій. З метою завчасної підготовки до чергового етапу декларування, просимо Вас ознайомитися з Рекомендаціями НАЗК опублікованими на офіційному сайті, та виконати такі дії:

НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ ДЛЯ КОБЕЛЯЧАН

Дата створення: 09:29 27.12.2017

Вчора, як і було заплановано, відбувся новорічний концерт для жителів нашого міста. Свято розпочалося з виступу міського голови Копелця О.О., який привітав усіх присутніх, а їх був повний зал, з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Подарувати святковий настрій та привітати з новорічними святами до нас завітала родина Іванцових зі своїми як авторськими, так і загальновідомими запальними циганськими піснями. Глядацька аудиторія досить добре прийняла виконавців і після кожного номера щедро нагороджувала їх оплесками. У перервах між виступами артистів, глядачів розважав конферансьє Анатолій Денисов жартами та цікавими історіями. По закінченню концерту кобелячани мали змогу насолодитися святковим феєрверком, а також сфотографуватись біля міської ялинки.

ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 09:45 26.12.2017

22 грудня 2017 року відбулася двадцять третя  сесія Кобеляцької міської ради сьомого скликання. На сесії із 26 обраних депутатів були присутні 19.

НОВОРІЧНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата створення: 12:33 20.12.2017

19 грудня в Кобеляцькому РЦКД відбулися новорічні заходи до Дня Святого Миколая. Уже традиційно привітати дітлахів до нас завітали артисти Полтавського обласного академічного театру ляльок з  новою новорічною розважальною програмою.      Першими її побачили дітки з дитячих садочків, яких привели їхні батьки, дідусі та бабусі. Перед входом у зал малеча отримувала солодкий подарунок від Святого Миколая.  Сам захід відкрив міський голова Копелець О.О., привітавши усіх присутніх зі святом. Далі  відбулося нагородження новонароджених мешканців міста у 2017 році медалями. Після цього розпочалося театральне дійство. Під час вистави діти не лише просто спостерігали за казковими героями, а й самі активно брали участь: танцювали, відгадували загадки, грали у різні конкурси, розповідали вірші.

ВІТАННЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата створення: 16:02 18.12.2017

Дорогі діти! Шановні дорослі! Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая - захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім нам віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. Нині ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій. Я звертаюся до кожного з дорослих: не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно; зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Щиро бажаю, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов’язково здійснювалися. Нехай Святий Миколай подарує кожному радість, вселяє у ваші душі добро і тепло. Бажаю, щоб у ваших родинах панував мир та злагода, а любов рідних та близьких окриляла! Нехай свята рука Миколи Чудотворця оберігає наших дітей від усіляких негараздів, дарує надію на світле майбутнє!

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 15:53 18.12.2017

Кобеляцька міська рада щиро і сердечно вітає з днем народження депутата міської ради - Заїку Андрія Миколайовича, який святкує його 19 грудня. Бажаємо Вам, Андріє Миколайовичу, міцного здоров’я, щастя, благополуччя. Хай повага і шана людей супроводжують Вас, а віддані друзі та рідні дарують тепло і гарний настрій.