ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА і ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

Шановні воїни, захисники України! Дорогі ветерани, військовослужбовці! Від щирого серця вітаю вас із Днем захисника і захисниць України, який співпадає з великим православним святом – Покрови  Пресвятої Богородиці. Саме Божа Матір здавна вважалась захисницею українського козацтва, а тепер – і  українського війська.

14:46 13.10.2021

Успішні практики безпеки в громадах

12 жовтня Асоціація «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» провела семінар-нараду для представників територіальних громад Полтавської області

11:55 13.10.2021

Увага! Перенесення осінніх канікул

У зв’язку із зниженням температури повітря та недотриманням температурного режиму у приміщеннях закладів загальної середньої світи Кобеляцької міської ради осінні канікули розпочинаються з 18 жовтня і будуть тривати по 24 жовтня 2021 року.

11:03 13.10.2021

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища. Торгівля людьми в Україні на сьогодні є досить болючою проблемою. Адже наша держава очолює список країн, котрі потерпають від торгівлі людьми.

09:48 13.10.2021

Юридичні наслідки неподання одноразової (спеціальної) декларації тими особами, які мають на це право

Одноразове (спеціальне) декларування, передбачене підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), є добровільним.

08:32 13.10.2021

З державного бюджету для громад Полтавщини спрямовано 23 млн грн на придбання житла дітям-сиротам

У Державному бюджеті України на 2021 рік передбачено субвенцію, кошти якої призначені для сприяння реалізації прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, після досягнення ними шістнадцяти років, осіб з їх числа на гідні умови самостійного життя шляхом забезпечення місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування фінансовими ресурсами для придбання житла для них.

16:44 12.10.2021

Відбулося відкриття оновленого пам’ятника «Жертвам війни 1941-1945»

12 жовтня, напередодні відзначення 77-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, в урочищі «Піски», що за містом Кобеляки, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки та освячення Хреста на місці, де в період з жовтня 1941 по червень 1942 років нацистські злочинці масово розстрілювали мирних жителів міста Кобеляки.

16:03 12.10.2021