Кобеляцький район, Полтавська область

Дата створення: 09:03 25.01.2020

25 січня  святкує свій день народження депутат Кобеляцької міської ради - Фещенко Василь Васильович. Міська рада щиро і сердечно вітає Вас, Василе Васильовичу, зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, здійснення усіх планів і задумів, успіхів у всіх добрих справах. Нехай кожен день приносить добро, щастя і благополуччя, а доля збагачує енергією, натхненням та радістю.

Дата створення: 09:13 24.01.2020

Сьогодні, 24 січня, святкує день народження тимчасово виконуючий обов’язки керуючого справами (секретаря) виконкому Кобеляцької  міської ради- Ломаков Олександр Сергійович. Шановний Олександре Сергійовичу!  Приєднуючись до всіх побажань, які лунають на Вашу адресу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, підтримки від  колег по роботі, рідних і близьких, нових досягнень і звершень.

Для громади придбали нові сміттєвози

Дата створення: 09:54 22.01.2020

В процесі своєї життєдіяльності людина, навіть не бажаючи, та все ж є причиною того, що кількість твердих побутових відходів збільшується. В нашому місті санітарний стан та благоустрій завжди був і залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності міської ради.

Нова техніка – в роботі!

Дата створення: 08:46 15.01.2020

13 січня працівники Кобеляцького комунального підприємства «Водоканал Плюс», згідно поданих заяв, актів обстеження та рішення виконавчого комітету, здійснили спилювання 6 аварійних дерев по вулиці Зінгенська. Після проведених робіт  деревина була перевезена в комунальне підприємство для власних потреб.  Використовуючи новий трактор МТЗ-892, придбаний у 2019 році та подрібнювач гілок, придбаний у 2012 році, комунальники прямо на місці подрібнили їх на невеликі куски. Дана сировина буде використана для опалення адміністративних приміщень ККП «Водоканал Плюс».

Щедрівники завітали до Кобеляцької міської ради

Дата створення: 13:30 13.01.2020

13 січня вихованці Кобеляцького районного будинку дитячої та юнацької творчості з традиційним щедруванням завітали до Кобеляцької міської ради,. У виконанні  дітей лунали українські колядки, щедрівки, віншування, щирі побажання Божого благословення, добра, миру і всіляких гараздів. Щедрувальники подарували купу позитивних емоцій та святкове занурення у світ традицій українського народу, а працівники міської ради подякували дітям за колядки і щедрівки та побажали їм щастя, радості, успіхів у навчанні, вручивши солодкі подарунки.

Дата створення: 09:15 13.01.2020

Сьогодні, 13 січня, святкує свій День народження депутат Кобеляцької міської ради- Мирошниченко Василь Іванович. Шановний Василе Івановичу! Щиро і сердечно вітаємо Вас зі святом. Бажаємо Вам здоров’я,  добробуту, успіхів і здобутків у всіх справах.  Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці- доброта, а у справах- мудрість та виваженість.

Інформація Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ

Дата створення: 16:19 11.01.2020

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

Увага!

Дата створення: 17:29 09.01.2020

Зарахування платежів на нові бюджетні рахунки розпочнеться 3 січня 2020 року

Дата створення: 08:53 03.01.2020

З 1 січня 2020 року введено в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, зарахування платежів на які розпочнеться з третього січня 2020 року.

Поздоровлення міського голови з Новим роком та Різдвом христовим

Дата створення: 10:28 31.12.2019