Кобеляцький район, Полтавська область

Легальна трудова зайнятість: можливість чи обмеження?

Дата створення: 15:58 29.07.2019

Чому нелегальна зайнятість залишається популярною, особливо серед молодих шукачів роботи? А легальна зайнятість, що передбачає оформлення трудових відносин, сплату податків, дотримання соціальних гарантій, багатьма роботодавцями сприймається не як прямий обов’язок, а як бонус чи конкурентна перевага? Відповідь на ці запитання криється в самому понятті «легальна зайнятість». Спробуємо розібратись.

Привітання з днем народження

Дата створення: 09:29 29.07.2019

Кобеляцька міська рада щиро і сердечно вітає з днем народження депутата міської ради - Фесюру Віктора Олександровича, який святкує його 29 липня. Бажаємо Вам, Вікторе Олександровичу, міцного здоров’я, щастя, благополуччя. Хай повага і шана людей супроводжують Вас, а віддані друзі та рідні дарують тепло і гарний настрій.

Привітання з днем народження

Дата створення: 07:57 26.07.2019

26 липня святкує свій день народження депутат Кобеляцької міської ради – Бородіна Наталія Володимирівна. Шановна Наталіє Андріївно! Міська рада щиро вітає Вас з Днем народження та бажає Вам міцного здоров’я, вдачі, миру, добра, благополуччя, фінансового достатку, стабільності в справах і досягнення всіх намічених цілей. Нехай робота приносить радість, в родині панує гармонія й взаєморозуміння, а вірні друзі завжди будуть поруч!

Заради спільного благополуччя

Дата створення: 10:39 25.07.2019

Благоустрій будь-якого населеного  пункту – це ціла низка різноманітних видів упорядкування міст, селищ і сіл, що створюють зручні, здорові й культурні умови життя населення. Сюди відноситься і облаштування тротуарних зон: розчищення, укладання асфальту чи тротуарної плитки, встановлення місць для відпочинку.

Злочини, пов’язані з торгівлею людей, караються позбавленням волі до 15 років

Дата створення: 07:58 25.07.2019

Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми , що відзначається щорічно 30 липня, хотілося б звернути увагу суспільства на цю проблему.

Ігорові майданчики для кобеляцької дітвори

Дата створення: 15:38 17.07.2019

17 липня у Кобеляцькій міській раді відбулася зустріч міського голови з активістами батьківських комітетів міських дитячих садочків з приводу встановлення на територііях дошкільних закладів дитячих ігрових майданчиків.

Додаткова відпустка та пільгова пенсія, - які ще права мають медики

Дата створення: 11:00 16.07.2019

Додаткова відпустка. Робота медиків надзвичайно важлива, бо від цього часто залежить здоров’я і навіть життя мільйонів людей. Звідси і надзвичайно високе емоційне навантаження, і нічні чергування, частий контакт з інфікованими пацієнтами та підвищений ризик захворіти