Анонс чемпіонату з футболу

24 та 25 липня відбудуться ігри заключного туру першого кола чемпіонату Кобеляцької  ТГ з  футболу сезону 2021 року.

09:38 19.07.2021

Футбол громади

17 липня відбулися ігри VІ туру чемпіонату Кобеляцької територіальної громади з футболу сезону 2021 року.

09:33 19.07.2021

Інформує Державна служба зайнятості

До уваги роботодавців! Державна служба зайнятості, в рамках виконання Національного плану дій щодо зниження рівня незадекларованої найманої праці на 2021 рік, є одним із відповідальних учасників заходів, які проводяться Державкою службою України з питань праці, щодо переваг задекларованої та ризиків незадекларованої праці для працівників та роботодавців

10:51 16.07.2021

#ОлесьГончар

14 липня 2021 року в Кобеляцькому музеї літератури та мистецтва імені Олексія Кулика відбувся захід з нагоди вшанування пам'яті творця української духовності, християнина, великого українського письменника і громадського діяча - нашого земляка Олеся Терентійовича Гончара.

16:38 15.07.2021

Відбулося позачергове засідання сесії міської ради

14 липня під головуванням міського голови Олександра Копельця відбулася одинадцята позачергова сесія міської ради восьмого скликання, у роботі якої взяли участь 25 із 26 депутатів. До порядку денного засідання було включено тридцять сім питань, які попередньо були розглянуті на засіданнях профільних постійних комісій.

15:57 14.07.2021

Оздоровлення та відпочинок дітей – під особливою увагою міської ради

13 липня відбулося засідання штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей Кобеляцької міської територіальної громади, яке провів заступник міського голови Сергій Китайгора. У засіданні взяли участь структурні підрозділи міської ради та працівника апарату Виконавчого комітету міської ради.

18:32 13.07.2021

Оптимізація шкіл – крок до якісної освіти

13 липня голова постійної комісії мандатної та з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, дотримання прав людини, громадського правопорядку, законності та запобігання корупції Василь Фещенко провів спільне засідання профільних постійних комісій міської ради.

17:06 13.07.2021

Дівоча команда «Лідер 2008» здобула бронзу у Всеукраїнських змаганнях з футболу

З 5 по 10 липня 2021 року у м.Скадовськ відбулися фінальні змагання Чемпіонату України «ГО ВФСТ «Колос» з футболу серед дівчат двох вікових категорій 2006 та 2008 років народження. До складу учасників змагань ввійшли дві команди дівчат Кобеляцької ДЮСШ.

11:46 13.07.2021