Кобеляцький район, Полтавська область

Привітання з днем народження

Дата створення: 08:05 05.06.2019

Сьогодні, 5 червня святкує свій День народження депутат Кобеляцької міської ради-  Риндя Леся Володимирівна. Бажаємо Вам, Леся Володимирівно,  міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, а кожен Ваш  день буде успішним та плідним, багатим на здобутки та добрі справи.

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей!

Дата створення: 15:10 31.05.2019

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Тому головний обов'язок батьків, суспільства та держави- це піклування про підростаюче покоління, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

До уваги дітей та батьків!

Дата створення: 13:49 31.05.2019

За сприяння міського голови Копельця Олександра Олександровича діти-інваліди запрошуються 1 червня 2019 року безкоштовно відвідати Кобеляцький Екопарк. Автобус (безкоштовно) чекатиме на вас біля міської ради о 10.15 год. Також запрошуємо всіх дітей міста та району безкоштовно відвідати наш Екопарк 1 червня. Автобус (безкоштовно) буде чекати вас біля входу до парку Б.Хмельницького о 10.30 год.

Засідання клубу з присмаком кави

Дата створення: 08:41 31.05.2019

В черговий раз 30 травня 2019 року в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу “Поклик душі”, якого постійні учасниці вже чекають з нетерпінням. Темою спілкування із запрошеною гостею було розкриття внутрішнього потенціалу, мотивація до особистісних змін, професійного навчання, тому що саме

Новий сервіс служби зайнятості - шлях до працевлаштування безробітних

Дата створення: 08:31 31.05.2019

ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» є одним із найпотужніших підприємств міста. Тут вже багато десятиліть випускаються повітряні компресори загального призначення для залізничного і комунального транспорту. Зараз на підприємстві виникла додаткова потреба у кадрах: слюсарях з механоскладальних робіт, фрезерувальниках, свердлувальниках, плавильниках металу та сплавів.

Привітання з днем народження

Дата створення: 08:45 30.05.2019

Сьогодні, 30 травня, святкує день народження депутат Кобеляцької міської ради- Пуха Галина Миколаївна. Шановна Галино Миколаївно! Щиро вітаємо Вас зі святом. Бажаємо Вам здоров’я, любові, уваги, тепла, успіхів у всьому. Нехай у Вашому домі завжди панують мир, злагода, благополуччя, а  джерело людської вдячності ніколи не вичерпується.