Кобеляцький район, Полтавська область

Дата створення: 09:09 09.08.2019

9 серпня святкує день народження член виконкому Кобеляцької міської ради- Рева Володимир Федорович. Щиро вітаємо Вас, Володимире Федоровичу,  зі святом та бажаємо міцного здоров’я, бадьорого настрою, оптимізму, усіх земних щедрот. Хай доля збагачує Вас життєвою енергією, натхненням та радістю.

Хто може скористатися податковою знижкою на навчання

Дата створення: 09:10 07.08.2019

Чи знають громадяни України, що мають право на податкову знижку на оплату навчання? Згідно ст. 166 Податкового кодексу України кожен платник податків має право на податкову знижку за результатами звітного податкового року. Податкова знижка на навчання – це сума коштів, яка повертається державою зі сплаченого податку на доходи.

Вітання зі 100-річним ювілеєм!

Дата створення: 16:24 05.08.2019

Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Четвертого серпня 100-річний ювілей відзначив житель нашого міста Бариш Трохим Якович.

Дата створення: 08:41 05.08.2019

Сьогодні, 5 серпня, святкує день народження член виконкому Кобеляцької  міської ради- Рафальський Василь Олександрович. Приєднуючись до вітань на Вашу адресу, шановний Василе Олександровичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, підтримки від  колег по роботі, рідних і близьких, нових досягнень і звершень.

Дата створення: 08:40 04.08.2019

4 серпня  святкує свій день народження депутат Кобеляцької міської ради Карнаух Марія Федорівна. Міська рада щиро і сердечно вітає Вас, Маріє Федорівно, зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, здійснення усіх планів і задумів, успіхів у всіх добрих справах. Нехай кожен день приносить добро, щастя і благополуччя, а доля збагачує енергією, натхненням та радістю.

Хліборобам ХХ століття

Дата створення: 16:01 01.08.2019

Цьогоріч до дня міста було реставровано пам'ятник трудової слави - трактор "Універсал", який височіє в центрі. А сьогодні на пам'ятник прикріплено меморіальну табличку з написом "Хліборобам ХХ століття"

Млин передано до музею

Дата створення: 12:14 01.08.2019

Макет водяного  млина - сомвол  нещодавно проведеного унікального міського свята "День Млина"  передано до Кобеляцького районного музею літератури та мистецтва ім. Олексія Кулика,  де він зайняв почесне місце поряд із символікою нашого міста.

Асфальтування

Дата створення: 18:50 31.07.2019

Сьогодні 18.00 триває асфальтування та ремонт дороги по вулиці Пушкіна.

НА РИБАЛКАХ «МЛИНУВАЛИ»

Дата створення: 09:27 31.07.2019

27 липня на березі Ворскли, на так званих, усім відомих і улюблених Рибалках,  відбулося унікальне кобеляцьке свято День Млина. Уже вдевяте збираються «млинарі» на цьому святому для них місці, де колись стояв водяний млин, щоб згадати найкращі роки босоногого  дитинства та незабутньої юності.  Тут виросло не одне покоління славних кобелячан, багатьом з яких путівку у світ дало саме це місце на берегах мальовничої Ворскли у рідних Кобеляках.  Цього року прийнято рішення надати  заходу статусу офіційного міського свята.