Кобеляцький район, Полтавська область

Зустріч членів Кобеляцької міської територіальної організації ветеранів

Дата створення: 16:26 06.02.2020

Сьогодні, 06 лютого, на чергову зустріч членів Кобеляцької міської територіальної організації ветеранів завітав міський голова Олександр Копелець. У ході розмови він проінформував присутніх, які плануються виконати роботи щодо ліквідації сміттєзвалища по вул. Покровській, 1д, будівництву переїзду через річку Кобелячок (мікрорайон Ведмедівка), роботи по ліквідації будівельних рештків реабілітаційного мануального центру в м. Кобеляки та багато іншого. На завершення зустрічі Олександр Олександрович запросив усіх присутніх разом із своїми сім’ями на свято Стрітення, яке організовує Кобеляцька міська рада і яке буде проводитися 15 лютого по вул. Касьяна. На присутніх чекатимуть виступи кращих колективів народної творчості, ярмарка сувенірів та народні частування «Сита хата».

Відбулося спільне засідання депутатських комісій з підготовки до сорок сьомої сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання

Дата створення: 16:25 06.02.2020

05 лютого 2020року відбулося спільне засідання депутатських комісій з підготовки до сорок сьомої сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання. На засіданні були присутні 19 депутатів із 26 обраних. На порядок денний засідання комісії було винесено ряд важливих питань для забезпечення життєдіяльності міста Кобеляки: про виконання бюджету міста Кобеляки за 2019 рік, внесення змін до показників бюджету на 2020 рік, затвердження договорів, укладених міським головою, про приймання спеціалізованої комунальної техніки до спільної власності територіальної громади міста Кобеляки. Кобеляцький міський голова Олександр Копелець доповів присутнім депутатам про хід виконання рішення «Про заходи щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища по вул.. Покровській,1д», про проведені роботи міською радою щодо організації будівництва переїзду через річку Кобелячок та інші. Окрім того, депутати розглянули ряд земельних питань: розроблення Генерального плану міста, безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам міста та надання дозволів на виготовлення технічної документації та проектів землеустрою. Робота депутатських комісій пройшла в повному взаєморозумінні і конструктивній роботі.

Комунальникам міста потрібна нова сучасна і потужна техніка

Дата створення: 16:23 06.02.2020

Про те, що комунальникам міста потрібна нова сучасна і потужна техніка, повчають усі розумні, а де взяти кошти на придбання – про це знають лише ті, хто займався цією нелегкою і невдячною справою. Але всупереч заявам «жовтої» преси, нова техніка, а це 2 новеньких сміттєвоза з навісним обладнанням, вартістю 6 млн.грн., 2 нових трактора також з навісним обладнанням вартістю 1 млн.грн., уже працюють на вулицях міста. В найближчий час планується закупити 20 нових контейнерів для збирання твердих побутових відходів, що дасть змогу забезпечити вивезення сміття з тих ділянок міста, де зараз вони відсутні або їх недостатньо. Володимир Юрко, Директор Кобеляцького КП "Водоканал Плюс"

Свято Стрітення

Дата створення: 14:30 03.02.2020

День народження Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру

Дата створення: 11:02 01.02.2020

31 грудня в Кобеляцькому навчально-реабілітаційному центрі відбулося святкування Для народження закладу. На свято були запрошені представники міської ради які прибули з подарунками: солодощами та футбольними м'ячами. Але головною несподіванкою стала поні, яку передали у тимчасове користування для лікування іпотерапією.

Інформація Кобеляцького бюро правової допомоги

Дата створення: 09:52 29.01.2020

ПІЛЬГИ ЩОДО СПЛАТИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ

Увага повідомлення Кобеляцької міської ради!

Дата створення: 09:33 28.01.2020

Шановні жителі міста! Кобеляцька міська рада повідомляє, що з метою дотримання конституційних прав та інтересів громадян, юрист міської ради надає безоплатні юридичні консультації жителям міста. Консультації надаються на ІІ поверсі адміністративного приміщення міської ради за адресою: м.Кобеляки, вул.Касьяна, 29 щоденно з 8 год. до 16 год., перерва з 12.год. до 12.45 год.

Привітання з Днем народження

Дата створення: 09:27 26.01.2020

Сьогодні, 26 січня,  відзначає свій день народження депутат Кобеляцької міської ради Шевченко Таміла Вячеславівна. Прийміть найкращі привітання! Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай кожен новий день життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають душу! Нехай завжди й у всьому супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!