27.12.2023 16:32

Підведення підсумків туристського сезону

658c358db8d00__3.jpg

Напередодні вихідних відбулося підбиття підсумків діяльності вихованців Кобеляцької станції юних туристів за 2023 рік. Туристський сезон виявився доволі насиченим. Дітлахи брали активну участь у краєзнавчих конференціях та злітах, здійснювали велосипедно-патріотичні походи,  долучалися до фізкультурно-оздоровчих заходів та обласної військової гри.

22 грудня, в залі засідань Кобеляцької міської ради, начальник відділу освіти Дмитро Жуган та начальниця відділу культури, туризму, молоді та спорту Валентина Пелюхня дякували педагогам за відданість справі і нагороджували краєзнавців-переможців. Понад 70 дітей отримали заслужені нагороди за участь у всеукраїнських та обласних змаганнях.

За період своєї багаторічної історії Кобеляцька станція юних туристів зробила вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання, туристсько-краєзнавчої роботи серед учнівської молоді в громаді і є одним з провідних закладів позашкільної освіти нашого краю.

Усім дякуємо за ваші старання та вміння! Бажаємо миру та наснаги у здобутті майбутніх перемог!

2.jpg 3.jpg 4.jpg 6.jpg