26.12.2023 15:13

Підготовка за засідання виконкому

658ad173347ef__Слайд1.JPG

У рамках підготовки до чергового засідання виконавчого комітету Кобеляцької міської ради заступник міського голови Сергій Омельченко провів засідання комісії з питань захисту прав дітей при міській раді.

Порядок денний налічував одинадцять питань. Переважна більшість яких стосувалася надання статусу дитям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Окрім того, були опрацьовані питання надання дозволу на вчинення правочину від імені неповнолітнього дитини; встановлення опіки над малолітньою дитиною та надання висновку про доцільність (недоцільність) позбавлення матері батьківських прав відносно двох малолітніх дітей.

У підсумку, члени комісії прийняли відповідні рекомендації, спрямовані на покращення умов життя дітей у нашій громаді. Остаточне рішення з цих питань найближчим часом буде прийнято членами виконкому.