26.12.2023 11:34

Передноворічні подарунки від організації Товариства Червоного Хреста України

658a9e32e34b1__63909ae72f90c__Безымянный3.png

Напередодні різдвяних та новорічних свят від організації Червоного Хреста заклади освіти та охорони здоров’я отримали допомогу – 4 генератори потужністю по 15 та 7,5 кВт. Відповідне технічне обладнання забезпечать стабільність роботи на період відключення електроенергії. Це стосується: КНП «Кобеляцький Центр ПМСД», Кобеляцького державного професійного аграрного ліцею та двох закладів освіти громади.

Ще одним передноворічним подарунком від Червоного Хреста є нова пральна машинка на 8,5 кг для міського закладу дошкільної освіти «Золотий півник».

Керівництво виконавчого комітету Кобеляцької міської ради висловлює щирі слова вдячності організації «Товариство Червоного Хреста України», яка діє на території громади та яку представляє депутат міської ради Вікторія Омеляненко, за надану допомогу. Гуманітарна підтримка є величезним внеском у поліпшення надання освітніх та медичних послуг у закладах громади.

Разом рухаємось до Перемоги та працюємо заради Миру.