22.12.2023 14:03

Результати змагань з баскетболу серед команд юнаків та дівчат ліцеїв громади

65857b20bb4f0__image_50738689.JPG

21 грудня 2023 року в рамках проведення міської Гімназіади відбулися змагання з баскетболу серед команд юнаків та дівчат ліцеїв.

Всього участь у змаганнях взяло 3 команди дівчат та 6 команд юнаків. За результатами ігор серед команд дівчат III місце посіла команда Іванівського ліцею (директор В. Кішінський, вчитель Д. Гресь), II місце зайняла команда ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара» (директор П. Тараненко, вчитель М. Крикун), I місце виборола команда Дашківського ліцею (директор В. Миндрул, вчитель В. Теркун).

Серед юнаків III місце посіла команда Шенгурівського ліцею (директор Т. Коваль, вчитель В. Ярмоленко), II місце зайняла команда ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» (директор Я. Постольник, вчитель О. Данко), I місце виборола команда ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара» (директор П. Тараненко, вчитель М. Крикун).

Серед юнаків грамоту за кращого нападника отримав учень Шенгурівського ліцею - Назар Мальований, кращим захисником став – Арсеній Мороз, який здобуває освіту в Шенгурівському ліцеї, а звання кращого гравця турніру отримав – Ярослав Ярмоленко, ліцеїст ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара».

Серед дівчат грамоту за кращого нападника отримала - Єлизавета Гуєвська, яка також є ученицею ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара», кращим захисником стала – Віолета Марченко, учениця Іванівського ліцею, а кращим гравцем визнано Вікторію Асіпцову, ученицю Дашківського ліцею.

image_50738689.jpg image_50750721.jpg