20.09.2023 10:42

Подарунки від Валерія Залужного отримали наші футболісти

650aa252d0d91__IMG_7793.JPG

На запрошення Президента ГО «Союз «Золотий Вік України», Члена Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав Ветеранів, Члена Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України та організатора заходів спрямованих на  ресоціалізацію та соціальну адаптацію молоді у конфлікті з законом – Яни Баранової, 15 вересня 2023 року, футбольна команда «Лідер» (дівчата/хлопці) Кобеляцької ДЮСШ на чолі з директором – Русланом Сабіровим відвідали ДУ «Кременчуцька виховна колонія», де провели два матчі з міні - футболу.

На початку першої гри наші юнаки поступались суперникам з рахунком 6:2. Та зібравшись, не лише зрівняли рахунок, а й перемогли. Гра закінчилась рахунком 7:6.

У наступній грі, дівчата зіграли проти юнаків та програли 7:5.

Наприкінці заходу всі учасники були нагороджені солодощами. А наша спортсменка Вікторія Дубина – отримала приз глядацьких симпатій.

Кожна команда отримала ексклюзивні подарунки – футбольні м'ячі з особистим автографом Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-майора України Валерія Залужного.

FB_IMG_16951260108907188.jpg