18.08.2023 11:57

На фінішну пряму вийшли роботи по ремонту дорожнього покриття

64df326822baf__1.jpg

У Кобеляцькій громаді на фінішну пряму вийшов проєкт по ямковому ремонту вулиць з твердим покриттям міста Кобеляки.

Як уже повідомлялося на сайті міської ради, перші роботи розпочалися у червні поточного року з вулиці Пушкіна.

Наразі працівники ККП «Водоканал Плюс» здійснюють ямковий ремонт по вулиці Батиря. Працівники проводять фрезерування, обрізають та забирають залишкове сміття. У фіналі – кладуть гарячу асфальтобетонну суміш та ущільнюють за допомогою катка.

Звісно, зробити ремонт усіх доріг міста немає можливості, тому пріоритетними були ті, які мають соціальну важливість та велику інтенсивність руху.

Ямковий ремонт проведено по вулицях: Раїси Кириченко, Пушкіна, Юрʼївської, Покровської, Павла Загребельного, Касьяна, Золотаренка, Дніпровської та Мільйонної.

На вказані роботи, рішенням сесії міської ради, було виділено близько 1,5 млн грн.

P.S. наступним кроком буде завершення ямкового ремонту по вулиці Раїси Кириченко.

1.jpg 3.jpg