20.04.2023 11:32

До уваги жителів громади!

6440f8b843543__unnamed.gif

Кобеляцька міська рада веде перемовини з перевізником щодо відновлення автобусного сполучення.

14 та 17 квітня у тестовому режимі було здійснено автобусні рейси з Світлогірського до Кобеляк. Для уточнення доцільності та ефективності пасажироперевезень буде здійснено ще тестові рейси по цих же маршрутах, але змінено час.

Тож, у п’ятницю, 21 квітня, буде здійснено рейси по двох вищезгаданих  маршрутах у тестовому режимі, а саме:

Маршрут № 1. Виїзд о 6:10. Брачківка-Просяниківка-Морози-Прощуради-Озера-Коваленківка-Шенгури-Сухе-Лебедине-Кобеляки.

Зворотній напрямок, виїзд о 12:00. Кобеляки-Лебедине-Сухе-Шенгури-Коваленківка-Озера-Прощуради-Морози. Без доїзду у села Брачківка та Просяниківка.

Маршрут № 2. Виїзд о 8:30. Лучки-Правобережна Сокілка-Перегонівка-Гарбузівка-Кобеляки.

Зворотній напрямок, виїзд о 13:30. Кобеляки-Гарбузівка-Перегонівка-Правобережна Сокілка-Лучки-Просяниківка-Брачківка. З доїздом у села Просяниківка та Брачківка.

Про результати поїздок буде повідомлено додатково.