Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

25.01.2023 11:19

До уваги ВПО!

📝 Завтра, 26 січня 2023 року, з 9:00 до 15:00 у приміщенні Центру культури і дозвілля (вхід зі сторони літньої сцени) за адресою: м. Кобеляки, вул. Касьяна, 26, БО "Право на захист" буде здійснювати реєстрацію на отримання грошової допомоги для ВПО.  

Хто може звернутися по допомогу від УВКБ ООН?

Ви можете звертатися до наших пунктів збору даних, якщо ваша родина:

✔️не отримувала раніше допомогу від міжнародних організацій;

✔️має дохід, менший за 5400 грн на особу, та

✔️належить до таких категорій та ‼️критеріїв вразливості‼️:

📌 переселенці, які перемістилися після 24.02.22;

📌 особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій у таких в таких областях, як Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська (перелік може бути доповнений);

📌 люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).

‼️ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій‼️, що дають можливість подати заявку на допомогу:

✅ родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

✅ родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

✅ родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;

✅ прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

👉Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.

Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів (за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан здоров’я).

 Інформація, яку необхідно буде надати:

🔹ПІБ згідно з документом, що посвідчує особу;

🔹місце та дата народження, номер телефону (на який вам надійде СМС про надходження коштів!);

🔹податковий номер (необхідний для виплати допомоги);

🔹свідоцтво про народження дітей (за наявності);

🔹номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги). Картки “єПідтримка” не підходять.

🔹 будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо).  

Маєте питання - пишіть нам у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp. Там ви знайдете інформацію щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист».

 ❗️ТАКОЖ актуальна інформація щодо роботи пункту реєстрації у Полтавській області тут: https://t.me/unhcr_help_poltava (Допомога УВКБ ООН Полтавська область).

Ми знаходимось за адресою: м. Полтава, пл. Павленківська, 3Б. Працюємо з Пн. – Пт., Нд з 9:00 до 18:00 Сб.-вихідний.

м. Кременчук, вул. Ватутіна, 7. Працюємо з Пн. – Пт., Нд. з 8:00 до 17:00 Сб.– вихідний.