23.06.2026 10:54 24
Юні пауерліфтери Кобеляцької ДЮСШ – серед призерів чемпіонату Полтавщини
Днями відбувся чемпіонат Полтавської області з тяги станової, у якому вихованці відділення пауерліфтингу Кобеляцької дитячо-юнацької спортивної школи гідно представили громаду та продемонстрували високий рівень спортивної підготовки.
За підсумками змагань наші спортсмени вибороли дві призові нагороди:
🥇 Юлія Калакуцька здобула І місце у ваговій категорії до 63 кг, впевнено підкоривши штангу вагою 110 кг.
🥉 Євгеній Лазько посів ІІІ місце серед юнаків у ваговій категорії до 83 кг. Його результат — 180 кг, що забезпечило спортсмену заслужену бронзову нагороду.
Щиро вітаємо Юлію та Євгенія з успішним виступом! Їхні досягнення є результатом наполегливих тренувань, сили волі та цілеспрямованості.
Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров'я, нових особистих рекордів, успішних стартів і ще більше яскравих перемог на змаганнях різного рівня!
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
У Кобеляках облаштували оглядовий майданчик
23/06/2026
Хвилина мовчання
22/06/2026
Увага! Обробіток посівів
Усі новини