23.06.2026 10:06 23
Комунальники продовжують працювати над забезпеченням стабільного водопостачання та благоустроєм громади
Минулого тижня працівники комунального підприємства «Водоканал Плюс» виконали низку робіт, спрямованих на забезпечення безперебійного водопостачання та підтримання належного санітарного стану території громади.
Зокрема, комунальники оперативно ліквідували кілька аварійних поривів на водогоні. Однією з найбільш важливих стала ліквідація пориву поблизу Центру надання соціальних послуг, що дозволило швидко відновити стабільне водопостачання та запобігти подальшим втратам води.
Також аварійно-відновлювальні роботи були проведені на водомережі по вулиці Дніпровській, де фахівці усунули ще один порив.
Окрім цього, працівники підприємства здійснювали регулярне вивезення сміття з контейнерних майданчиків, дбаючи про чистоту та благоустрій населених пунктів громади.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Увага! Обробіток посівів
22/06/2026
Увага! Прощання із Захисником України
Усі новини