22.06.2026 15:43 22
Юні волейболісти Кобеляцької громади – бронзові призери чемпіонату Полтавщини
20 червня у селищі Нові Санжари відбувся чемпіонат Територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області з пляжного волейболу серед юнаків 2011 року народження і молодших.
У змаганнях взяли участь 13 команд із Новосанжарської, Пришибської, Терешківської, Щербанівської та Кобеляцької громад.
Кобеляцьку громаду представляли дві пари спортсменів: Кобеляки-1 – Артур Євсеєнков та Іван Лукачов, Кобеляки-2 – Ілля Брюх і Володимир Григор’єв.
За результатами групового етапу пара Артур Євсеєнков – Іван Лукачов впевнено виборола перше місце у своїй групі та вийшла до фінальної четвірки. Інша команда – Ілля Брюх і Володимир Григор’єв – продемонструвала гідну гру, однак зупинилася за крок до фіналу, поступившись одноліткам із Терешківської громади.
У півфіналі Євсеєнков та Лукачов поступилися господарям майданчика з Нових Санжар з рахунком 0:2 (11:15, 12:15). Проте у матчі за третє місце наші спортсмени впевнено перемогли представників Терешківської громади – 2:0 (15:10, 15:12), здобувши бронзові нагороди чемпіонату.
Перше та друге місця за підсумками турніру посіли команди Новосанжарської громади.
Щиро вітаємо наших юних волейболістів із вдалим виступом та бажаємо нових спортивних досягнень, яскравих перемог і впевненого підкорення нових вершин!
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини