04.08.2022 16:32

Оголошення для ВПО

62ebcb0e9250f__54545rer.jpg

Завтра, 05 серпня 2022 року, з 10:00 до 17:00 у приміщенні Центру культури і дозвілля буде здійснюватися видача першої партії продуктових наборів від Благодійної організації «Благодійний фонд «КАРІТАС ПОЛТАВА» для ВПО, які проживають у м. Кобеляки та населених пунктах: Красне, Кунівка, Мідянівка, Лебедине, Підгора, Сухинівка, Гайове, Грицаївка, Соснівка, Галі-Горбатки, Колісниківка, Ліщинівка, Яблунівка, Золотарівка, Галагурівка, Ганжівка, Гарбузівка, Перегонівка, Сухе, Шабельники, Чкалове, Лісне, мають довідки, отримані після 24.02.2022 року, та обов’язково відносяться до однієї із категорій:

- люди із інвалідністю;

- самотні люди похилого віку (60 років і старше);

- багатодітні сім'ї (3 дитини і більше);

- одинокі батьки/опікуни (проживають разом із дітьми);

- вагітні/годуючі матері (діти до 2-х років).

Від сім'ї може прийти 1 представник з документами всіх членів сім'ї в оригіналі (паспорт, код, довідка ВПО та документ, який підтверджує приналежність ВПО до однієї з категорій).

Один продуктовий набір розрахований на 1 родину.