22.06.2022 15:20
У Кобеляках вшанували пам'ять жертв Другої світової війни
![62b308f1a9796__IMG_2508.jpg 62b308f1a9796__IMG_2508.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/47027/62b308f1a9796__IMG_2508.jpg)
Понад 80 років тому теплий літній ранок змінив життя мільйонів українців. 22 червня 1941 року розпочалася німецько-радянська війна, внаслідок якої Україна понесла надзвичайні втрати – кожен п’ятий українець загинув.
Сьогодні, 22 червня 2022 року, в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні представники міської ради, підприємств, установ, ветеранських організацій та мешканці міста прийшли на Алею Слави, щоб вшанувати пам'ять загиблих у роки Другої світової війни.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника присутні вшанували пам'ять і тих, хто загинув у наш час – Героїв Небесної сотні, воїнів та цивільних людей, які загинули внаслідок російської агресії.
Пам’ятаймо тих, хто так і не повернувся до рідної домівки. Тих, хто першим прийняв на себе страшні удари воєн. Тих, чиї життя були покалічені і зруйновані як у роки Другої світової війни, так і нині, під час російського вторгнення…
Вічна пам’ять і вічна шана кожному, хто ціною власного життя відстояв і відстоює наше право на свободу!
Пам’ятаймо!
![62b308adcdf69.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/47033/62b308adcdf69.jpg)
![62b308b99f464.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/47034/62b308b99f464.jpg)
![62b308d970cce.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/47035/62b308d970cce.jpg)
![62b308de64759.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/47036/62b308de64759.jpg)
![62b308e53fad2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/47037/62b308e53fad2.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
29/07/2024
Про ускладнення погодних умов
29/07/2024
Інформаційне повідомлення
Усі новини