14.05.2022 11:37

Смаколики на передову

627f69fbd5ee4__1.jpg

Жителька Шенгурівського старостинського округу Алла Курись з с. Коваленківка запропонувала своїм односельцям виготовляти хлібобулочні вироби та передавати їх бійцям Збройних сил України. Місцеві майстрині підтримали ідею та розпочали з власних продуктів готувати смаколики.

До жителів села Коваленківка приєдналися і господині з Шенгурів. І ось, понад два місяці вони щодня випікають хліб, пироги та солодощі для наших захисників. Долучилися до роботи й учні Шенгурівської загальноосвітньої школи. Вони малюють малюнки та виготовляють обереги для наших бійців.

Волонтери із смт. Козельщина дізнавшись про це з задоволенням доставляють готову продукцію на передову.

Щиро дякуємо всім, хто долучається до підтримки наших воїнів і своєю працею наближає перемогу.

627f69f5b6e08.jpg 627f69f964c64.jpg