19.04.2022 18:13

Великодній сюрприз для наших захисників

625ea77f50b04__2.jpg

Сьогодні, 19 квітня, Кобеляцька міська рада завантажила чергову машину гуманітарної допомоги, яка буде передана на передову бійцям Збройних Сил України та на військовий шпиталь.

Цього дня нашим захисникам були передані медикаменти першої необхідності, продукти харчування: овочі, сало, рибні консерви та домашня консервація.

Військовий шпиталь отримає милиці, ноші, шини для верхніх та нижніх кінцівок, поліклінічні набори, медичні халати та посуд. Окрім того, міська рада надала нижню та постільну білизну, ковдри для поранених, які вкрай необхідні шпиталю.

Гуманітарний вантаж повинен прибути до місця призначення саме напередодні Великодня. Маємо надію, що приємним подарунком для наших захисників будуть пасочки та крашанки. Смакуючи домашніми харчами, вони хоч на мить відчують родинний затишок та тепло найсвітлішого свята.

До пасочки також поклали вітальну листівку від Кобеляцького міського голови з проханням повернутися з Перемогою і залишитися живими.

625ea76e2d9ce.jpg 625ea76fbc0b1.jpg 625ea77b18dfe.jpg