19.04.2022 17:53

Робота закладів під час повітряної тривоги

625ea2b01a860__photo_2022-03-18_18-10-15.jpg

До Кобеляцької міської ради продовжують надходити сигнали про те, що деякі магазини, перукарні та інші заклади, які надають послуги жителям громади просять їх покинути приміщення під час повітряної. У даній ситуації перебувати на вулиці у цей період вкрай небезпечно!

Під час сирени адміністрація магазину чи закладу повинна повідомити відвідувачів про повітряну тривогу. Наступним кроком є інформування всіх відвідувачів про найближче сховище (укриття).

У разі, якщо у закладі немає сховища (укриття), адміністрація має визначити найбільш безпечне місце у приміщенні, де під час тривоги можуть перебувати персонал та відвідувачі.

За рішенням Ради оборони Полтавської області, ті заклади, які не будуть дотримуватися зазначених Правил, можуть бути закриті на період дії воєнного стану.

У разі виявлення подібних порушень, громадяни можуть звертатися до Держпродспоживслужби за номером гарячої лінії: 0532606647.