03.02.2022 16:04

Учні закладів освіти навчатимуться дистанційно

61fbe0e111762__dystan_ned.jpg

Учні закладів освіти навчатимуться дистанційно

03 лютого 2022 року відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому було розглянуто питання про епідемічну ситуацію на території Кобеляцької міської територіальної громади та про запровадження додаткових обмежувальних заходів у загальноосвітніх закладах міської ради.

У ході обговорення міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення перевести з 07 по 11 лютого 2022 року включно на дистанційну форму навчання учнів усіх класів загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних навчальних закладів Кобеляцької громади.

Окрім того, у це й же період, будуть діяти обмеження у частині проведення будь-яких масових освітніх, культурно-мистецьких заходів, організації екскурсійних поїздок, виїздів груп учнів у туристичні подорожі тощо.

Протокол місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кобеляцької міської ради від 03.02.2022 № 2.