Кобеляцька громада

Полтавська область, Полтавський район

07.12.2021 08:47

Меморіальна дошка Валерію Мельнику

6 грудня, у день Збройних Сил України, у Дашківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Валерія Ігоровича Мельника – випускника цієї школи, учасника АТО, який загинув 29 серпня 2014 року під час виходу із Іловайського котла.

На заході були присутні рідні та близькі Валерія Мельника, заступник міського голови Сергій Китайгора, начальник Відділу освіти міської ради Наталія Коваль, начальник третього відділу Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Полтавської області, підполковник Петро Андрушко, односельчани та учнівська молодь.

Розпочався захід із пісні «Пливе кача», від слів якої защеміло серце у всіх присутніх.

Далі до слова були запрошені заступник міського голови Сергій Китайгора та підполковник Петро Андрушко, які висловили велику вдячність рідним Валерія, передали слова подяки матері за те, що виховала справжнього патріота України, який віддав своє життя захищаючи її незалежність.

Право відкрити меморіальну дошку було надано жителям села Дашківка Івану Пшенічковському та Дмитру Єрьоменку. Після цього учасники заходу поклали квіти та низько схилили голови на знак великої шани та вічної пам’яті.

На завершення, Лариса Андрушко повідомила, що ініціатором установлення дошки на фасаді приміщення навчального закладу були батьки минулорічних випускників. Лариса Володимирівна подякувала міському голові Олександру Копельцю, який підтримав ідею встановлення меморіальної дошки та виділив кошти на її виготовлення та усім односельчанам, які долучилися до збору коштів.

Маємо надію, що встановлення меморіальної дошки буде постійно нагадувати сьогоднішній учнівській молоді і наступним поколінням про героїчний вчинок Валерія, а пам'ять про Героїв України, які стоять на захисті нашої держави, буде назавжди залишиться у серцях людей.